OPIEKA NOCNA

Opieka nocna nad osobą starszą to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia i nadzoru w nocy, podczas gdy ich bliscy nie są w stanie być razem z nimi, znajdują się w pracy, lub też ze względu na własne zdrowie muszą odpocząć. To zwykle dyżur 10-12 godzinny.

Ogromnym komfortem dla Rodziny podopiecznego jest fakt, ze profesjonalnie przygotowany i wyszkolony Opiekun PCOD zostaje z na noc, aby zastąpić Najbliższych Podopiecznego i nadzoruje bezpieczeństwo oraz funkcjonowanie Podopiecznego w nocy.

Podopieczni bardzo dobrze akceptują tą formę opieki PCOD, ponieważ mają poczucie wysokiego poziomu bezpieczeństwa, nie czują się samotni i wystraszeni nie dość, że otaczającą ich ciemnością ale i świadomością, że w nocy trudniej jest o jakąkolwiek pomoc. Podopieczni bardzo doceniają zapewnienie im takiej opieki przez Najbliższych, mają poczucie niezależności i świadomość, że pozostali członkowie Rodziny mogą w tym czasie wypoczywać aby realizować swoje plany i obowiązki życiowe.

Opiekun firmy Polskie Centrum Opieki Domowej w zależności od sytuacji czuwa przy Podopiecznym, nadzoruje wszelkie funkcje życiowe i konieczne pomiary medyczne, podawanie leków oraz stosowanie się do zaleceń lekarskich.
Podopieczny czuje się spokojniejszy ponieważ opiekun PCOD czuwa nad jego zdrowiem i życiem.

Jakość i ceny usług opiekuńczych Polskiego Centrum Opieki Domowej są zawsze konkurencyjne, jednak zawsze uzależnione są od szczegółowo uzgodnionego planu opieki.
Pakiet – opieka nocna – jest ściśle dostosowywany do potrzeb Podopiecznego i dodatkowych wymagań ze strony Podopiecznego i/ lub jego Rodziny.
Propozycja i plan opieki wraz z kosztami, przedstawiane są w formie oferty pisemnej na podstawie dokumentacji medycznej i ustaleń przed rozpoczęciem wykonywania jakiejkolwiek usługi.

Cennik

 

Zapraszamy na Nasz Facebook